Podkast

Heteroer er velkommen til å høre. Men denne podkasten er ikke laget for dem

Homolobbyen startet for tre år siden med å ekskludere 95 prosent av potensielle lyttere. – Slik at de siste fem prosentene skal føle at de har et hjem, sier John Trygve Tollefsen og Jon Reidar Øyan. Nå inngår podkasten et samarbeid med Blikk.

– Vi vil vise at våre liv ikke er problemorientert, sier Jon Reidar Øyan og John Trygve Tollefsen i podkasten Homolobbyen.
Publisert Sist oppdatert

– Når Blikk forsøker å sjekke oss opp, så er det noe vi tar imot med glede, sier John Trygve Tollefsen.

I havet av podkaster finnes det noe for enhver smak. Og det skeive tilbudet er stort, også her til lands. Men podkasten Homolobbyen har spesielt én målgruppe for øyet.

Den primære målgruppa er litt lubne homoer i 40-åra på Tøyen, og målet til podkasten er å være alles «homovenner på øret.»

Hør ny episode nederst i saken

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Digital
1 måned

1,-

KJØP

Digital
12 måneder

799,-

KJØP

Digital + Magasin 12 måneder

898,-

KJØP

Powered by Labrador CMS