Film

Skarsgård i feelgood BDSM-film – røper intime detaljer fra eget liv

Alexander Skarsgård spiller hovedrollen som dominant lærhomo i en ny romantisk komedie. Nå antyder den svenske skuespilleren at han selv har hatt skeive erfaringer. 

«Pillion» fra venstre: Harry Melling som Colin og Alexander Skarsgård som Ray
Publisert Sist oppdatert

Samtidig som at pappa Stellan Skarsgård gjør stor suksess i Joachim Triers «Affeksjonsverdi», er Alexander Skarsgård i full gang med å promotere sin nye film, og har så langt lykkes i å lage mildt sagt bra blest rundt den.

Ikke bare spiller han hovedrollen i den kritikerroste dramakomedien «Pillion», men et nytt intervju har også fått mange til å spekulere i om den svenske skuespilleren samtidig har kommet ut som skeiv.

Skeive spekulasjoner

I et intervju med magasinet Variety, gjort under Zurich Film Festival nylig, reflekterer Skarsgård over hvordan han gikk inn i rollen som Ray i et BDSM-kjærlighetsdrama.

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Digital
1 måned

1,-

KJØP

Digital
12 måneder

699,-

KJØP

Digital + Magasin 12 måneder

798,-

KJØP

Powered by Labrador CMS