Scene

Lesbisk standup-stjerne til Oslo

Den amerikanske standup-stjernen Fortune Feimster kommer til Cosmopolite i Oslo i slutten av mai.

Lesbiske Fortune Feimster besøker Oslo og Cosmopolite i slutten av mai med showet «Takin' Care of Biscuits Comedy Tour».
Publisert

Med over 20 år i bransjen har Fortune Feimster etablert seg som en av USAs mest etterspurte komikere, og byr på ærlige og hysteriske historier om kjærlighet, forhold og oppvekst.

Hun slo for alvor gjennom med Netflix-spesialen «Sweet & Salty», nominert til Critics Choice Award. Denne fulgte hun opp med «Good Fortune», som ble hyllet av både publikum og kritikere, samt trukket frem av LA Times som en av de beste i 2022.

Hun har også gjort suksess som skuespiller, blant annet i Netflix-serien «FUBAR» sammen med Arnold Schwarzenegger. Serien toppet seerlistene globalt. 

I tillegg har hun hatt roller i «The Mindy Project» og «Life In Pieces», samt medvirket i filmer som «Yes Day» og «Office Christmas Party».

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

Digital
1 måned

1,-

KJØP

Digital
12 måneder

799,-

KJØP

Digital + Magasin 12 måneder

898,-

KJØP

Powered by Labrador CMS